۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱- ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱
۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸ ۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸
No available translations found

inoksmachine


تولید میکسر پودر، میکسر، میکسر وکیوم، میکسر زد، رول میل، بمبوری، پرکن،راکتور و انواع تجهیزات خط تولید

اسفند ۱, ۱۴۰۲

رول میل

تری رول میل که بعضیا به آن رول میل نیز می‌گویند با استفاده از سه غلطک در کنار هم برای مخلوط کردن، همگن کردن، تصفیه کردن مواد چسبناکی مانند رنگ، کاکائو استفاده می‌شود.

رول میل سه غلطک دارد که با عبور مواد از بین این سه غلطک مواد همگن و آسیاب می‌شود.

رول میل-تری رول میل-آسیاب سه غلطکه

رول میل در صنایع مختلفی از جمله آسیاب رنگ، کاکائو و … کاربرد دارد.

با توجه به اینکه این دستگاه با استفاده از سه غلطک کار اصلی خود را انجام می‌دهد به این دستگاه تری رول میل یا آسیاب سه غطک می‌گویند.

رول میل-تری رول-سه رول-دورول-آسیاب غلطک

این دستگاه‌ها در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود. برخی از این دستگاه‌ها مناسب آزمایشگاه هستند و برخی مناسب صنایع غذایی، برخی دیگر مناسب رنگ هستند و به عنوان آسیاب رنگ در خط تولید رنگ استفاده می‌شوند

در دستگاه سه رول معمولا ۳ عدد غلطک در کنار هم می‌چرخند. مواد معمولا به شکل خمیر بین این سه غلطک تغذیه می‌شود و پس از عبور این خمیر بین این سه غلطک موادی همگن و میکس شده تحویل می‌دهد.

دستگاه سه رول به طور گسترده‌ای برای آسیاب/مخلوط کردن انواع رنگ مانند جوهر چاپ،‌جوهرهای فیلم ضخیم الکترونیکی، سرامیک‌های با کارایی بالا، لوازم آرایشی، پلاستیک، کربن و گرافیت،مواد دارویی، مواد شیمیایی مانند پوشش‌های شیشه، کامپوزیت‌های دندانی، رنگدانه، چسب‌ها و مواد غذایی استفاده می‌شود. با پیشرفت‌های اخر در فناوری این دستگاه‌ها در تولید پوشش کابل، لوازم الکترونیکی، صابون و پلاستیک‌های مصنوعی استفاده می‌شود.

دستگاه‌های کوچک مناسب استفاده در آزمایشگاه است و دستگها‌های بزرگتر در کارخانه‌ها و خط تولید استفاده می‌کنند.

خوشحال می‌شویم اگر دیدگاه خود را برای ما ارسال نمائید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.