۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱- ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱
۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸ ۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸
No available translations found

inoksmachine


تولید میکسر پودر، میکسر، میکسر وکیوم، میکسر زد، رول میل، بمبوری، پرکن،راکتور و انواع تجهیزات خط تولید

مرداد ۱۹, ۱۳۹۷

میکسر پودر

میکسر پودر

با توجه به این که دقت در تولید مواد اولیه حرف اول را در صنعت تولید می‌زند اگر شما نیز به دنبال دستگاهی هستید که چند نوع پودر را به صورت کامل و به صورت همگن میکس کنید دستگاه میکسر پودری با مخزن گردان  این عمل را به نحو احسنت انجام می دهد . مزیتی که ریبون بلندر یا میکسر پودر با مخزن گردان نسبت به میکسر پودر با مخزن ثابت دارد در دوران مخزن آن است که این امر سبب می شود تا در فرایند میکس مواد ساکن کف مخزن بلندر  با بقیه پودر مخلوط شود و یک پودر کاملا همگن تولید شود .

از این نوع میکسر پودر صنعتی می توان در صنایع مختلف اعم از دارو سازی، رنگهای پودری، خط تولید قهوه و ذغال و صنایعی که دارای حساسیت بالا نسبت به میکس پودر دارند استفاده نمود . تنوع حجمی این مدل دستگاه ها همچون دستگاه های مدل مخزن ثابت ۵۰ ، ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰، ۶۰۰، ۷۰۰، ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۵۰۰، ۲۰۰۰ لیتر است که بسته به وزن مخصوص ماده و مقدار ماده‌ی مورد نظر  که برای میکس تعیین می گردد می توان حجم دلخواه را انتخاب طراحی و تولید کرد که این موضوع در مدیریت هزینه برای خریدار حائز اهمیت می‌باشد.

پره های رفت و برگشت در داخل مخزن و شافت اصلی و فرعی و همچنین یاتاقان های طراحی شده‌ی محصوص برای مخزن دوار و شاسی دستگاه از اصلی ترین قسمتهای این دستگاه به شمار می‌رود. در این نوع دستگاه علاوه بر موتور گیربکسی که برای گردش پره ها بر روی دستگاه نصب می شود از یک موتور گیربکس دیگر که بسته به سایز مخزن و نوع حرکت آن متغیر است برای گردش مخزن استفاده می‌شود که این مورد نیز با توجه به مشخصات ماده و نیازهای مشتری متغیر می‌باشد .

پیشنهاد میکنیم انواع میکسر پودر تولید شده در مجموعه اینوکس ماشین را مشاهده نما‌ئید در صورت لزوم ما میتوانیم دستگاه مورد نظر شما را مطابق با نیازهای خط تولید یا کارخانه‌ی شما طراحی و تولید نماییم