۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱- ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱
۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸ ۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸
No available translations found

inoksmachine


تولید میکسر پودر، میکسر، میکسر وکیوم، میکسر زد، رول میل، بمبوری، پرکن،راکتور و انواع تجهیزات خط تولید

خرداد ۲, ۱۴۰۰

سیگما میکسر

کارکرد سیگما میکسر

سیگما میکسر اینوکس ماشین برای مخلوط کردن و ورز دادن به کار می رود. ورز دادن توده بسیار چسبناک و مواد خمیر مانند، مخلوط کردن خمیرها، لاستیک و پلاستیک های سنگین، کاربردها در صنایع غذایی، لاستیک، دارویی، صنایع شیمیایی و کشاورزی، همچنین پودر های خشک استفاده می شود. این زد میکسر مواد مرطوب را نیز مخلوط می کند. همچنین برای مواد بسیار چسبناک و توده هایی مانند خمیر مناسب ترین است.

سیگما میکسر یک مخلوط کن دو بازو است ، دو تیغه “Z” با یک سرعت یا سرعت های متفاوت در داخل محفظه محصول W شکل چرخانده می شوند. دستگاه خمیر حوضچه دوقلو با دو تیغه ورز دادن دارد که به صورت افقی مرتب شده اند ، که عمیقاً به یکدیگر گره خورده اند و متقابلاً می‌چرخند. هر تیغه مواد را در جهت مخالف حرکت می دهد و در نتیجه مخلوط عالی از مواد اولیه را ارائه می دهد.

سیگما میکسر-میسکر سیگما
زد میکسر تولید شده در اینوکس ماشین

تیغه ها با فاصله نزدیک از دیواره های دهانه و یکدیگر عبور می کنند و منجر به اختلاط خوب می شوند. فاصله نزدیک باعث ایجاد برش و پارگی می شود که برای کاهش اندازه جامدات مفید است. انتخاب شکل و سرعت مناسب تیغه منجر به اختلاط عالی می شود.

جنس و مواد استفاده برای تولید میکسر سیگما

مواد استفاده برای تولید میکسر سیگما نسبت به موادی که قرار است با استفاده از سیگما میکسر مخلوط شود می‌تواند خیلی متفاوت باشد. مثلا سیگما میکسر مورد استفاده در صنایع دارویی باید کاملا بهداشتی باشد و طراحی آن به نوعی باشد که به راحت قابل شست شو باشد. اما برای برخی از صنایع می‌توان از فولادهای معمولی هم استفاده کرد. همچنین قسمت‌های برقی میکسر سیگما می‌تواند نسبت به مورد استفاده شما طراحی و تنظیم گردد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد دستگاه زد میکسر با شماره ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱ تماس بگیرید.

۲ نظر

  1. حسن گفت:

    سلام وقت بخیر
    هزینه‌ی ساخت سیگما میکسر ۵۰۰ لیتر چنده؟

خوشحال می‌شویم اگر دیدگاه خود را برای ما ارسال نمائید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.