۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱- ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱
۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸ ۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸
No available translations found

inoksmachine


تولید میکسر پودر، میکسر، میکسر وکیوم، میکسر زد، رول میل، بمبوری، پرکن،راکتور و انواع تجهیزات خط تولید

فروردین ۲۵, ۱۴۰۰

مشخصات تیغه میکسر سیگما

جهت مشاهده مشخصات تیغه میکسر سیگما؛ مقاله زیر را مطالعه نمایید.

عملکردهای مکانیکی

مکانیسم اصلی تیغه میکسر سیگما مخلوط کردن و برش است. شکل تیغه های سیگما باعث ایجاد برش و خمیر می شود.

ساخت و ساز

ساخت و ساز تیغه میکسر سیگما، شامل یک کاسه ثابت دو لبه شکل است. دو تیغه سیگما به صورت افقی در هر دهانه کاسه نصب می شود. اینها به یک درایو با سرعت ثابت متصل می شوند. میکسر از قسمت بالایی بارگیری می شود و با کج شدن کل کاسه به کمک قفسه و درایو تخلیه می شود.

  • میکسر SIGMA از ظرف “W” ساخته شده از فولاد خفیف یا فولاد ضد زنگ ۳۰۴ یا ۳۱۶ با ژاکت از فولاد کربن پوشش دو طرف برای برنامه های گرمایش و خنک سازی و پوشش بدون گرد و غبار تشکیل می شود تا در صورت تمایل یا پوشش طبیعی خلا شود. عناصر مخلوط کردن (تیغه ها) از نوع سیگما، استیل ریخته گری شده و به تعداد مناسب دو عدد به پایان رسیده است که در مقابل با چرخش داخل یا بسته شده با ظرف چرخانده می شوند تا مخلوط کامل و یکنواختی ایجاد شود. p یک فشار دهنده Gland از Gun Metal Bush وجود دارد که حداقل اصطکاک را تضمین می کند و عمر عناصر مخلوط کردن (Blades) شافت را افزایش می دهد.
  • DRIVE درایو متشکل از موتور نوع TEFC یا TEFC ضد شعله از HP.1 440 دور در دقیقه ، جعبه دنده کاهش یافته از معتبر ساختن دارای اندازه و نسبت مناسب ، چرخ دنده های چرخشی نیز در اندازه مناسب و دارای دندان تراش خورده ارائه می شوند ، بین تیغه جلو و عقب کامل با محافظ مناسب برای روغن کاری چربی. AND STAND میکسر کامل بر روی پایه فولادی ساخته شده است که دارای مقاومت مناسب برای مقاومت در برابر لرزش و عملکرد بدون سر و صدا است.
  • کار پودرهای مختلفی از بالای دهانه راه معرفی می شوند.  بدنه پوشانده شده است زیرا ممکن است گرد و غبار قابل توجهی در هنگام ترکیب خشک درگیر شود و محلول دانه بندی ممکن است در هنگام دانه بندی مرطوب تبخیر شود.  از طریق درایو سرعت ثابت ، تیغه های سیگما مجاز به چرخش هستند.  تیغه با سرعت های مختلف حرکت می کند.

میکسر مخصوص لوسیون و کرم تولید شده در اینوکس ماشین

  • ویژگی های اصلی شامل:  ظرفیت کاری حداکثر ۵۰۰۰ لیتر (۱،۳۲۱ گالن) و مدل های سفارشی موجود تا ۱۰۰۰۰ لیتر (۲،۶۴۲ گالن) انتخاب واحدهای ثابت یا کج برای بارگیری و تخلیه متناسب با نیازهای تولیدی شما ؛ واحد تخلیه شیر پایین نیز موجود است  مدل های اکسترودر تک پیچ موجود است
  • ساخته شده با استانداردهای کد بین المللی – CODAP ، ASME ، TUV و سایر موارد طراحی مدولار امکان جابجایی آسان را با توجه به برنامه شما امکان پذیر می کند design طراحی جلیقه گرم برای گرم کردن یا خنک سازی drive درایو بازوی تیغه مستقل با سرعت چرخش دیفرانسیل و نسبت قابل تنظیم. t فضای داخلی صاف

انواع میکسر تولید شده در اینوکس ماشین

کاربردها ، مزایا و معایب

۱٫ میکسر تیغه سیگما معمولاً برای مخلوط کردن مواد خمیر در صنعت پخت استفاده می شود.

۲٫ این ماده اولیه برای اختلاط مایع – جامد و مخلوط جامد – جامد استفاده می شود. mix میکسر تیغه سیگما در هنگام اختلاط حداقل فضای مرده ایجاد می کند. mix میکسر تیغه سیگما با سرعت ثابت کار می کند.

SlideShare

خوشحال می‌شویم اگر دیدگاه خود را برای ما ارسال نمائید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.