۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱- ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱
۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸ ۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸
No available translations found

inoksmachine


تولید میکسر پودر، میکسر، میکسر وکیوم، میکسر زد، رول میل، بمبوری، پرکن،راکتور و انواع تجهیزات خط تولید

فروردین ۳۰, ۱۴۰۰

زد میکسر

یکی از عمده تولیدات اینوکس ماشین زد میکسر است که بعضی‌ها به آن میکسر زد نیز می‌گویند، زد میکسر در صنایع مختلف مورد استفاده قرارد می‌گیرد.

گارانتی زد میکسر

این دستگاه کاملا استاندارد و به صورت علمی ساخته شده است و سالیان متمادی در کارگاه‌های مختلفی کار کرده است. لذا این دستگاه به صورتی تضمینی و با گارانتی کامل یکساله و ضمانت نامه کتبی ارایه می‌گردد.

بدنه این نوع زد میکسر ضد زنگ می باشد و تیغه آن به صورت افقی ساخته شده است. دستگاه میکسر برای مخلوط کردن مواد پودری یا خمیری در همه زمینه ها از جمله دارویی، شیمیایی، مواد غذایی و … استفاده می شود.

این دستگاه از طریق چرخش مکانیکی برای به حرکت در آوردن همزن S مانند استفاده می کنند. در نتیجه مواد موجود در مخزن زد میکسر به طور یکنواخت مخلوط می شوند. می توانید برای این نوع زد میکسر تایمر مشخص کنید. به این صورت که با استفاده از کنترل الکتریکی دستگاه، به دستگاه زد میکسر زمان مخلوط کردن می دهید، در این حالت دستگاه شروع به کار کرده و سپس در زمان تعیین شده به صورت خودکار متوقف می شود. حتی در این شرایط نیز نگران کیفیت مخلوط شدن مواد نباشید؛ زیرا دستگاه زد میکسر به طور یکنواخت حتی در شرایط خودکار، مواد شما را مخلوط خواهد کرد.

تولید دستگاه زد میکسر اینوکس ماشین-میکسر سیگما-سیگما میکسر

زد میکسر

زد میکسر در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. ما این میکسر را متناسب با صنایعی که مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌سازیم.

ساختار دستگاه زد میکسر

این نوع زد میکسر ساختاری به شرح زیر دارد:

  • قسمت انتقال و اجزای الکتریکی
  • میکسر شیار سری CH
  • بدنه دستگاه و مخزن
  • براکت

همانطور که گفته شد کل دستگاه از جنس ضد زنگ ساخته شده است. بدنه دستگاه با جوشکاری متراکم صفحه ضخیم شده و قطعات مهر و موم شده است. در هر دو انتهای شافت، همزن قرار دارد تا از تمیزی مواد اطمینان حاصل شود.

ساختار تیغه‌ی زد میکسر

میکسر زد شامل دو همزن به شکل حرف سیگمای یونانی است که به صورت افقی و با فاصله‌ی خیلی کمی از دیواره‌ها نصب شده اند. شکل همزن این میکسر موجب می‌شود ماده‌ی مخلوط شونده کاملا و با سهولت مخلوط شود.

محصولات موجود زد میکسر در اینوکس ماشین

مخلوط کن و بخش تلنگر اتوماتیک دارای دو منبع تغذیه مستقل هستند. اگر می خواهید از ایمنی قطعات متحرک مطمئن باشید؛ روند تخلیه دستگاه را در ۱۰۵ درجه انجام دهید.

بخش Stents زد میکسر با جوشکاری سخت فولادی شکل تولید شده و تمام قطعات انتقال، اجرای الکترونیکی داخل قاب، شکل ظاهری Stent با استفاده از بسته های تخته ای SUS304-2B روکش می شود. از ویژگی های دیگر این دستگاه می توان به ساختار جمع و جور آن، کارکرد ساده و شکل زیبا ی آن اشاره کرد. همچنین نیاز به فضای کوچک، ترکیب خوب مواد و … نیز از ویژگی های خوب دستگاه زد میکسر است.

پارامتر فنی

جهت سفارش تولید این نوع دستگاه زد میکسر با شرکت اینوکس ماشین در تماس باشید.

سیگما میکسر

خوشحال می‌شویم اگر دیدگاه خود را برای ما ارسال نمائید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.