۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱- ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱
۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸ ۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸
No available translations found

inoksmachine


تولید میکسر پودر، میکسر، میکسر وکیوم، میکسر زد، رول میل، بمبوری، پرکن،راکتور و انواع تجهیزات خط تولید

آوریل 3, 2021

زد میکسر کیک

زد میکسر کیک نوعی میکسر با کاسه های قابل جابجایی است. این نوع زد میکسر از ظرفیت ۸۰ کیلوگرم تا ۲۵۰ کیلوگرم خمیر موجود است که به منظور مخلوط کردن خمیر، کیک و شیرینی طراحی و تولید شده اند. بدنه ماشین زد میکسر از فولاد لاک خورده ساخته می شود. بدنه فولاد ضد زنگ به سفارش مشتری تهیه و تولید می شود.

قسمت های عملیاتی دستگاه زد میکسر عبارت است از کاسه، ابزار، سوهان خمیر و درب ایمنی، سیم که از فولاد مقاوم در برابر اسید ساخته شده است. در صورت سفارش مشتری درب ایمنی پلاستیکی جامد نیز موجود است.

بکاری گیری درایوهای تسمه ای، عملکرد بی صدا و استثنایی دستگاه را فراهم می کند. سر میکسر به لطف سیلندرهای هیدرولیکی به طور خودکار بلند می شود. پنجه های اعمال شده سیستم هیدرولیک اتصال اتوماتیک کاسه را به بدنه دستگاه ارائه می دهند.

کنترل پنل لمسی با کارایی آسان ، برنامه نویسی و ذخیره سازی کامل فرآیند تولید ، تنظیم زمان کار و بررسی درجه حرارت توده های تحت درمان را فراهم می کند. دستگاه را می توان به صورت اختیاری با کنتور آب یکپارچه مجهز کرد. شیر برقی نصب شده بر روی سر دستگاه برای پخش مقادیر از پیش تعیین شده آب به طور مستقیم از سیستم آب موجود در کاسه است. امکان مجهز سازی دستگاه به نورپردازی کاسه با LED است. همچنین می تواند دارای یک اتصال سریع اتصال برای تعویض آسان ابزار باشد (در این مدل نمی توان از قلاب مارپیچی برای درمان خمیر معمولی استفاده کرد).

ابزارهای متحرک زد میکسر کیک

دستگاه زد میکسر کیک مجموعه ای از ابزارهای متحرک متشکل از همزن تخت ، همزن عرضی و ویسک است. تنظیم دبی سرعت ابزار با استفاده از مبدل کنترل موتور، کنترل می شود. منبع تغذیه مورد نیاز دستگاه زد میکسر کیک ۴۰۰ ولت است. در صورت خرابی سیستم الکتریکی ، در صورت روشن بودن حالت دستی می توان کارکرد دستگاه را ادامه داد (سوئیچ حالت دستی که در پشت بدنه دستگاه قرار دارد). دستگاه زد میکسر کیک معمولا مطابق با استانداردهای قابل اجرا CE تولید می شود.

جهت خرید دستگاه زد میکسر خمیر به اینجا مراجعه کنید.

دستگاه زد میکسر کیک

خوشحال می‌شویم اگر دیدگاه خود را برای ما ارسال نمائید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.