۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱- ۰۹۱۲۰۶۵۸۵۴۱
۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸ ۰۹۹۰۹۹۹۸۱۲۸
No available translations found

inoksmachine


تولید میکسر پودر، میکسر، میکسر وکیوم، میکسر زد، رول میل، بمبوری، پرکن،راکتور و انواع تجهیزات خط تولید

ژوئن 5, 2021

زد بلید میکسر (Z Blade Mixer)

زد بلید میکسر (Z Blade Mixer) از اختلاط یکنواخت مواد نیمه جامد استفاده می کند. ماشین از کاسه U با دو تیغه به شکل “Z” تشکیل شده است که هر کدام جهت مخلوط کردن مواد در جهت مخالف می چرخند.

دستگاه مجهز به موتور و گیربکس با ظرفیت مناسب بر اساس مشخصات محصول و فرآیند طراحی شده است. تجهیزات با چیدمان ژاکت برای موارد گرمایش یا سرمایش تهیه شده اند. ما Sigma Mixer Kneader را با ظرفیت ۵ کیلوگرم تا ۵ هزار کیلوگرم تولید می کنیم.

زد بلید میکسر Z Blade Sigma به طور گسترده ای برای مخلوط کردن بتونه شیشه، محلول نرم کننده، خمیر بیسکویت، سس، پلیمرها و غیره استفاده می شود.

ویژگی های برجسته

در مواد تشکیل دهنده دستگاه زد میکسر فولاد ضد زنگ ۳۱۶ ، فولاد ضد زنگ ۳۰۴ و فولاد خفیف موجود است. براق کننده فولاد ضد زنگ مات و آینه بر اساس نیاز مشتری موجود می باشد. فولاد ملایم با یک لایه اکسید قرمز و دو لایه رنگ اپوکسی پایان می یابد. گزینه تخلیه چرخ دستی (دستی) یا هیدرولیکی (اتوماتیک) ارائه می شود. ژاکت برای گرم کردن یا خنک کننده را می توان ارائه داد. عایق پشم معدنی با روکش روی ژاکت می باشد. تیغه های ‘Z’ مماس طراحی شده برای اختلاط یکنواخت ارائه می شود. PTFE ساخته شده از مهر و موم شافت برای سازگاری با درجه مواد غذایی. حداقل فاصله بین پوسته داخلی و تیغه ها، احتمال چسبیدن محصول را از بین می برد.

ویژگی های اختیاری / لوازم جانبی

  • سیستم اسپری مایع
  • سیستم خلا
  • ترتیب خنک کننده تیغه ها
  • سیستم پیچ
  • سیستم تخلیه خودکار شیر

خوشحال می‌شویم اگر دیدگاه خود را برای ما ارسال نمائید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.